Przykrycie zimowe

img

Przykrycie zimowe jest wytrzymałą i stabilną pokrywą basenu chroniącą go przed zimowym brudem. Łatwa obsługa przez napinacze gumowe lub pasy i sprężyny naciągowe w opcji zapewnia zabezpieczenie czystości i klarowności wody na zimę i proste przygotowanie basenu do sezonu po przestoju zimowym. Zaczepy wpuszczone są w obrzeże basenu.

Ściśle przylegające przykrycie plandekowe chroni przed zimowym brudem. Topniejący śnieg i woda znajdują ujście w otworach technicznych. Główne zalety:

 • Łatwa obsługa
 • Optymalne zabezpieczenie basenu w okresie zimowym
 • Łatwe przygotowanie basenu do sezonu po przestoju zimowym
 • Gwarancja czystości i klarowności wody

Parametry techniczne:

 • Tkanina PCV 580g/m2
  img31
 • Zaczepy
 • Napinacze gumowe i pasy + sprężyny naciągowe w opcji
  img41
1
Roleta basenowa
Roleta basenowa jest pływającym na wodzie, przylegającym przykryciem, składającym się z połączonych ze sobą lameli PCV. Dzięki znajdującym się wewnątrz komorom powietrza doskonale izoluje basen przed utratą ciepła, parowaniem i wpadającym brudem. Roleta może być osadzona na zwijarce o zewnętrznych słupkach przy brzegu basenu, jak również zamontowana na zwijarce podwodnej, dzięki czemu staje się niewidoczn
Przykrycie bezpieczne
"Przykrycie bezpieczne” przeznaczone jest do ochrony basenu przez cały rok, latem i zimą. Wzmocniony stelaż z rur aluminiowych anodowanych Ø 50 mm zapewnia bezpieczeństwo dzieci i zwierząt domowych. Szczelne przykrycie napinane jest zaczepami ze stali nierdzewnej 316L ograniczającymi parowanie z powierzchni wody i zmniejsza straty ciepła,...
Przykrycie zimowe
Przykrycie zimowe jest ściśle przylegającą pokrywą chroniącą przed zimowym brudem. Topniejący śnieg i woda znajdują ujście w otworach technicznych.
Taras mobilny
Taras mobilny jest rozsuwanym bezpiecznym przykryciem basenowym przeznaczonym do chodzenia po nim przy obciążeniu do 150 kg/m2. Szczelnie zakrywa basen chroniąc go przed brudem i utratą ciepła oraz parowaniem.  W opcji napęd elektryczny. 
Lorem Ipsum 5
Tekst do piątego slajdu